wychowawczyni mgr Alicja Czachorowska

woźna oddziałowa Mirosława Pel

Dzieci z grupy motylki Korzystają w przedszkolu Z każdej krótkiej chwilki: Śpiewają, recytują, ćwiczą i rachują. Drobnymi niepowodzeniami Długo się nie przejmują. Na wielkie sukcesy w przyszłości Dzielnie pracują. Są radosne, lekkie, zdrowe, kolorowe, W swoim rodzaju wyjątkowe. Mają piękne i zacne na przyszłość plany Oraz marzenia, dążą dzień po dniu Do ich realizacji i spełnienia. „Motylki” tańczą, śpiewają, Do wszystkich w koło się uśmiechają. Dla ludzi miłe, uprzejme, serdeczne, Kto je spotka, w jego pamięci zagoszczą Już wiecznie.

wychowawczyni mgr Renata Zemło, mgr Anna Grzebielucha, Magdalena Łuczak

woźna oddziałowa Anna Jaszczak

My jesteśmy pszczółki małe, Pracujemy wciąż wytrwale. W przedszkolu nigdy się nie nudzimy, Zawsze wspólnie się bawimy. Praca dla nas łatwa sprawa, Przy tym fajna jest zabawa. My jesteśmy bardzo zwinne, Miłe, słodkie i niewinne. Nasza pszczół rodzinka mała, Będzie zawsze się wspierała.

wychowawczyni mgr Katarzyna Batorowicz

pomoc nauczycielki Anna Życińska

woźna oddziałowa Teresa Niewiadomska

My krasnale z grupy drugiej pięknie się kłaniamy, Do zabawy i nauki wszystkich zapraszamy. Smutno by było bez nas w przedszkolu, Więc dołącz do nas Jasiu i Olu. My krasnoludki zawsze humor mamy, Po każdej zabawie wszyściutko sprzątamy. Choć jesteśmy mali, mądre główki mamy I kiedy potrzeba wiedzę pochłaniamy. Nasze przedszkole, to kraina czarów, Więc wyruszać stąd nigdzie nie mamy zamiaru. Tu niespodzianek czeka nas wiele, Zaraz się zrobi wszystkim weselej. Gdy pani dyrektor cukierki przynosi, Każdy krasnalek o więcej prosi. I robi się coraz weselej, Bo pani dyrektor słodkości ma wiele. Nasze przedszkole, to bajkowa kraina, Więc niech się dla nas czas tu zatrzyma. Tak Krasnoludkom czas w przedszkolu leci, A wszystkim przedszkolakom niech zawsze słonko świeci.

wychowawczyni mgr Joanna Suska-Wojnowska

woźna oddziałowa Anna Józefkowicz

Te słodkie łobuziaki To są moje przedszkolaki. Bardzo grzeczne z nich dzieciaki. Nie marudzą i nie płaczą Razem pięknie bawią się i skaczą. Jeden drugiemu pomaga Nie pomóc – to zniewaga! Razem malujemy i literki poznajemy. Bardzo się lubimy i świetnie wspólnie bawimy i uczymy. Powie wam to każda Ola- „Biedronka”, to chluba przedszkola! Ta grupa to strzał w dziesiątkę - Tworzą ją dzieci na piątkę!

wychowawczyni mgr Aneta Kotkowska, mgr Justyna Piotrowska

 

Muchomorki z naszej paki To wspaniałe przedszkolaki! Jedzą, piją i figlują Swoją panią we wszystkim naśladują. I choć to jeszcze maluchy Dzielne są te moje zuchy. Mają raptem po trzy latka, A grzeczniejsze są od niejednego sześciolatka! Pewnie dobrze to już wiecie - Te dzieci są najfajniejsze na świecie!

Grupa VI „Misie”

wychowawczyni mgr Patrycja Łazińska

woźna oddziałowa Michalina Marczyk

 

Dzieciom z grupy Misie

ciągle się śmieją pysie.

Wszyscy chętnie tu pracują,

nic a nic nie leniuchują!!!

Malujemy, rysujemy i lepimy

Mamy przy tym super miny!

Gdy już któryś z nas nie może

Ciocia zaraz mu pomoże.

Bo my Misie małe zuchy!

W małych rączkach wielkie ruchy!!!

wychowawczyni mgr Krystyna Marciniak

woźna oddziałowa Anna Łukomska

Pracujemy jak umiemy, Rączki swoje ćwiczyć chcemy, Wiedzieć dużo byśmy chcieli, By nas wszyscy zrozumieli. Rysowanie, malowanie, Dla nas trudne to zadanie. Więc kolego ty nasz drogi, Pomóż w swoje wkroczyć progi. Wskaż mi drogę do zabawy, Świata ja -jestem ciekawy! Nasze grupa fajna jest, Więc mówimy wszystkim cześć!