główna zawartość strony

Drodzy Rodzice, kochane dzieci !

Witam Was w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Mam nadzieję, że Wszyscy czujecie się dobrze i wierzę, ze tak już pozostanie. Wspierajmy się dobrym słowem, uśmiechem, życzliwością i pomocą. Pamiętajmy, ze teraz mamy więcej czasu dla innych i dla siebie. Wykorzystajmy to....

Zachęcam do oglądania wspólnie z dzieckiem programu dla dzieci pt. „Ziarno”. Jest to program edukacyjny o charakterze katolickim skierowany do najmłodszych. Celem programu jest edukacja najmłodszego widza: jego ewangelizacja i szerzenie idei katolickich.

W tę niedzielę 29.03 2020r. w TVP 1 o godz. 9.05 – 9.30 będzie transmitowany odcinek „ Ziarna” pt. „Droga Krzyżowa – osoby spotkane przez Pana Jezusa”. Podczas programu dzieci z Ciocią Eweliną przygotowują palmę. Ksiądz Adam odwiedzi szkołę i przedszkole sióstr salezjanek w Rumi. Będzie rozmawiał o kaszubskich zwyczajach wielkanocnych. W Kąciku Artystycznym będzie można się dowiedzieć, jak ważny jest Wielki Tydzień. W Kąciku Biblijnym zostanie poruszony fragment z Ewangelii św. Jana.

Życzę miłego oglądania i serdecznie pozdrawiam. Aleksandra Grzelak